Список

Сетка

Дом Кофе

 • Фильтр по цене
  - грн.
 • Страна обжарки кофе:
  0
 • Обжарка:
  0
  0
  0
  0
 • Состав:
  0
  0
  0
  0
  0
Кофе

30.00грн.

Ethiopia Yirgacheffe   100% арабіка   Аромат: какао, вершки, лайм, лугові квіти Смак: висока кислотність, середня насолода, низька гіркота   ..

Кофе

27.00грн.

MONKEY JUICE   Склад: 100% арабіка, Ethiopia Sidamo, Guatemala SHB, Brazil Dulce Аромат: стигла вишня, мигдаль, мускатний горіх, зелене яблуко Смак: баланс солодощі та гіркоти, низька кислотність   ..

Кофе

24.00грн.

Кава ідеально підходить для приготування ристретто, еспресо. Кава Java Katakan – моносорт із промитої робусти, яка оцінюється за найсуворішими критеріями якості на держпідприємстві PTPN XII, на о. Ява. Завдяки вологому способу обробки цей сорт характеризується дуже насиченим, але м'яким смаком та..

Кофе

25.00грн.

Colombia – кава найвищої якості, що має повний і багатий смак. Колумбія відома як постачальник одних із найякісніших сортів арабіки. Місцеві стандарти якості найсуворіші. Усі етапи вирощування та обробки кави регламентуються на державному рівні. Збирають лише стиглі плоди, виключно вручну. Ви..

Кофе

24.00грн.

Ця арабіка росте на висоті 2000 м над рівнем моря, завдяки чому період дозрівання ягід подовжується, що дає можливість зерну отримати багатий смаковий спектр. Належить до типу Arabika Typika Дозрілі плоди піддаються виключно вологій обробці, а потім просушуються під відкритим сонцем, на жорст..

Кофе

36.00грн.

Один із рідкісних сортів арабіки, виробництво якого суворо обмежене. Належить до типу Arabica Bourbon (другого найстарішого сорту після Typica). Плантації знаходяться на острові Сан-Крістобаль, на родючих вулканічних ґрунтах національного заповідника Еквадору. Завдяки тому, що міжнародна організа..

Кофе

15.00грн.

Купаж на 100% складається з арабіки. Сорти вирощені в Гватемалі та Мексиці насичують бленд цитрусовою кислотністю, яка збалансується насолодою Бразильської арабіки, а густини додасть Індійська арабіка, що пройшла мусонну обробку.   Легкі відтінки зеленого яблука, чорної смородини та ..

Кофе

26.00грн.

OCOA Santo Domingo Дуже міцна і насичена за смаком кава з низькою кислотністю. Каву вирощують у регіоні Окоа у Домініканській Республіці на висоті 1000 м над рівнем моря. Її вулканічний грунт багатий на мінерали, у поєднанні з високими коливаннями температури вдень і вночі забезпечує ідеальні..

Кофе

15.00грн.

Купаж Blend 80/20 складається на 80% з добірної арабіки та на 20% з якісної робусти. Арабіка з Латинської Америки надає бленду насиченості та яскравості, а промита Індійська робуста додає фортеці.   Аромат: карамелі, житнього тосту, смаженого мигдалю та вершків. Смак: збаланс..