Список

Сетка

Caffitaly

 • Фильтр по цене
  - грн.
 • Вес, кг:
  0
  0
 • Материал корпуса:
  0
 • Цвет:
  0
  0
  0
 • Объем резервуара для воды, л:
  0
  0
 • Габариты (ШхВхГ), мм:
  0
  0
 • Одновременное приготовление:
  0
 • Обжарка:
  0
  0
  0
 • Состав:
  0
  0
  0
  0
 • Профиль использования:
  0
  0
 • Используемый кофе:
  0
 • Тип управления:
  0
 • Страна обжарки кофе:
  0
Кофе

15.00грн.

  Caffitaly Ecaffe Гарячий шоколад! Гарячий молочний шоколад у карсулах для приготування в кавомашинах Caffitaly. Ексклюзивна система упаковки в капсули, що зберігає повноту аромату та свіжість. Капсули упаковані 10шт. у картонну коробку   ..

Кофеварки

3 750.00грн.

Caffitaly System S21 Clio - найсучасніша кавомашина капсульного типу в серії Італійського виробника. Вона здатна приготувати не лише класичний еспресо чи лунго, але чай та шоколад. Кавомашина сумісна з найпопулярнішими капсулами Caffitaly серії S, що містять натуральну арабіку або робусту. Ві..

Кофеварки

3 199.00грн.

CAFFITALY IRIS S27 WHITE - стильна, яскрава, сучасна та компактна капсульна кавоварка для приготування якісного італійського еспресо, американо в будинку та офісі. Капсульна кавоварка S27 працює на капсулах системи Caffitaly. З ними Ви отримаєте завжди якісний та стабільний напій. У середині ..

Кофеварки

7 095.00грн.

Сaffitaly Bianca S22 one touch cappuccino - стильна компактна капсульна кавоварка для приготування якісного італійського еспресо, капучіно, латте вдома та в офісі натисканням однієї кнопки Елегантна та функціональна Saffitaly Bianca S22 one touch cappuccino обладнана двома підставками для чаш..

Кофеварки

7 095.00грн.

 Сaffitaly Bianca S22 one touch cappuccino - стильна компактна капсульна кавоварка для приготування якісного італійського еспресо, капучіно, латте вдома та в офісі натисканням однієї кнопки Елегантна та функціональна Saffitaly Bianca S22 one touch cappuccino обладнана двома під..

Кофе

16.00грн.

Кава Brasile у капсулах для системи Caffitaly. Постійні літні дощі та сухі зими пропонують ідеальні умови для виробництва цієї високоякісної 100% суміші Арабіка Могіана, яка народилася на великій висоті на кращих бразильських плантаціях. Солодкий смак, прекрасна кислотність і фруктовий аромат..

Кофе

16.00грн.

Кава Cuba в капсулах для системи Caffitaly це 100% арабіка сорту Criollo, яка росте на гірському хребті Сьєрра Маестра, на Кубі. Міцність кави до смаку 8/10. Ексклюзивна система упаковки в капсули, що зберігає повноту аромату і незрівнянний смак свіжомеленої кави. Капсули упаковані 10шт. у ка..

Кофе

16.00грн.

Кава Messico у капсулах для системи Caffitaly. Унікальний клімат північного нагір'я штату Пуебло, що характеризується постійним теплим вологим вітром, що виходять з Мексиканської затоки, дає життя цьому дорогоцінному єдиному джерелу 100% мексиканської арабіки. Володіючи солодким смаком і прекрасн..

Кофе

14.00грн.

Кава Armonioso у капсулах для системи Caffitaly з чудовим насиченим смаком. Кава сертифікована системою Fairtrade, що є гарантом якості. Міцність кави до смаку 7/10. Ексклюзивна система упаковки в капсули, що зберігає повноту аромату і незрівнянний смак свіжомеленої кави. Капсули упаковані 10..

Кофе

14.00грн.

Кава Ecaffe Corposo у капсулах для системи Caffitaly. Два континенти, два різні сорти та дві різні батьківщини одного напою зустрілися у приголомшливому складі кави в капсулах Ecaffe Corposo. Мабуть, це один із небагатьох випадків, коли «темна сторона» (як будь-який кавоман може назвати робусту) ..

Кофе

14.00грн.

Кава Cremoso у капсулах для системи Caffitaly. Проведіть час у компанії з друзями, побудуйте приємну розмову з діловими партнерами, просто відпочиньте в офісі після напруженої роботи. Розслаблюючий карамельний присмак, легка кислинка та насичений аромат 100% арабіки допоможуть Вам відпочити, набр..

Кофе

14.00грн.

Кава Delicato у капсулах під систему Caffitaly без кофеїну. Нескладно пояснити бажання кавоманів пити каву набагато частіше за денну норму. Кава в капсулах Caffitaly Delicato стане ідеальним рішенням для таких випадків. Абсолютно безпечна кава без кофеїну, яка зберегла всі смакові якості та приго..

Кофе

14.00грн.

Кава Delizioso у капсулах для системи Caffitaly. Кава в капсулах Delizioso це бленд із натуральної 100% арабіки з плантації Південної Америки. Delizioso у перекладі з італійської означає «смачний». Купаж з тонким ароматом фруктів та мигдалю. Відмінно підійде для капучіно та латте. Міцність ка..

Кофе

14.00грн.

Кава Ecaffe Intenso у капсулах для системи Caffitaly. Це не просто кава в капсулах, це той самий вибух емоцій, сплеск почуттів та енергії, за який багато людей люблять цей чудовий напій. Насичений смак досягається оптимальним балансом сортів: арабіка (70%) та робуста (30%). Кожен ковток насичений..

Кофе

14.00грн.

Кава Ecaffe Morbido у капсулах для системи Caffitaly. Міцний та м'який смак: як досягти такого балансу? Все дуже просто: кава в капсулах Ecaffe Morbido поєднала в собі два сорти, зумівши зробити смак напою неповторним. Дане поєднання робусти (20%) і арабіки (80%) має всі необхідні якості обох сор..