Список

Сетка

Кофе таблетированный Blasercafe

Кофе

17.00грн.

Новий кавовий бленд складається з 100% арабіки з Ефіопії, Бразилії, Індії, Індонезії та Колумбії. Темне обсмажування. Ця кава має насичений аромат і ідеально збалансований смак з яскраво вираженою насолодою. В ароматі ноти карамелі, яблука, печива шаблі, квіткові ноти. ..

Кофе

17.00грн.

Таблетована кава Blasercafe Gourmets` Plaisir - інтенсивний аромат і смак цього букета буде особливо яскравим при заварюванні кави-крем, еспресо та капучіно. Відмінні риси: м'якість карамельного аромату та легкі відтінки шоколадної глазурі   Обсмажування: віденська (середня) &nbs..

Кофе

17.00грн.

Кава Blasercafe Lilla e Rose – букет, що складається з 80% добірної арабіки та 20% промитої робусти. Серйозний і трохи жіночний, Lilla e Rose має яскравий смак з легкою гіркуватістю і нотками солодощі. Рекомендується любителям у міру гіркої кави. Чотири рази переможець чемпіонатів баріста, Blaser..

Кофе

17.00грн.

Таблетована кава Blasercafe Rosso Nero – букет темного обсмажування. Перший швейцарський букет, який отримав сертифікат якості італійської організації Caffe Speciali Certificati, яка використовує найжорсткіші критерії щодо оцінки якості кави. Багатство смаку та аромату Rosso & Nero складають ..

Кофе

18.00грн.

Таблетована кава Blasercafe Sera – це кава без кофеїну, до складу якої входять високоякісні сорти промитої та непромитої арабіки та непромитої робусти. Кавові зерна декофеїнізуються методом DCM у Бремені (Німеччина). Цей спосіб дозволяє отримати найкращий результат і справжнє задоволення від ..

 • Фильтр по цене
  - грн.
 • Производители
  0
 • Страна обжарки кофе:
  0
 • Состав:
  0
  0
 • Обжарка:
  0
  0
  0
  0
в корзину
Корзина покупок