Список

Сетка

Моносорта Speciality (200г)

Кофе

420.00грн.

Дуже міцна і насичена за смаком кава з низькою кислотністю. Каву OCOA Santo Domingo вирощують у регіоні Окоа у Домінеканській Республіці на висоті 1000 м над рівнем моря. Її вулканічний грунт багатий на мінерали, у поєднанні з високими коливаннями температури вдень і вночі забезпечує ідеальні умо..

Кофе

470.00грн.

Органічний сорт арабіки з Гімалайських передгір'їв! Nepal Mount Everest Kukri Перша і поки що єдина кавова плантація Непалу була заснована в 1994 році, на північний захід від Катманду. Плантація знаходиться на висоті близько 800 метрів над рівнем моря. Це одне з небагатьох місць, де на такій ..

Моносорта Speciality (200г)

600.00грн.

Galapagos San Cristobal - один із рідкісних сортів арабіки, виробництво якого суворо обмежене. Належить до типу Arabica Bourbon (другого найстарішого сорту після Typica). Плантації знаходяться на острові Сан-Крістобаль, на родючих вулканічних ґрунтах національного заповідника Еквадору. Завдяки то..

Кофе

1 600.00грн.

Вкрай обмежена кількість врожаю робить чудовий Jamaica Blue Mountain ще більш бажаним у всьому світі. По-друге, площа плантацій суворо обмежена – 6 тис. га, що обмежує обсяг урожаю. Тому, застосовується тільки найдбайливіша ручна праця збирання, сортування ягід і зерен. Сорт абсолютно натуральний..

 • Фильтр по цене
  - грн.
 • Производители
  0
 • Страна обжарки кофе:
  0
 • Обжарка:
  0
  0
  0
 • Состав:
  0
в корзину
Корзина покупок