Сервісний центр

в корзину
Корзина покупок
 

 

Мережа спеціалізованих сервісних центрів "Дім Кави" є найбільшою організацією з ремонту та технічного обслуговування кавового обладнання провідних світових виробників: Saeco, Gaggia, De`Longhi, Elektra, Schaerer, Spidem, Macap, Mazzer, Dalla Corte, Bravilor Bonamat, Mahlkonig, Jura, Bosch, Krups, Rowenta, Braun, Ariete, Siemens, Miele та інших.
 
 Сервісний центр "Дім Кави" авторизований компаніями De`Longhi, Saeco та Gaggia як офіційний сервісний центр в Україні!
 
На товари в нашому магазині надається гарантія, що підтверджує зобов'язання щодо відсутності у товарі заводських дефектів. Гарантія надається терміном від 12 до 60 місяців залежно від сервісної політики виробника.
 
Сервісний центр має право відмовити у безкоштовному гарантійному ремонті, якщо кавомашина була придбана у “сірого дилера”, а також якщо вона експлуатувалася або зберігалася в умовах заборонених оригінальною заводською інструкцією з її експлуатації!!!
 
 Послуги з ремонту та обслуговування кавоварок виробляються строго протягом 24 годин з моменту надходження обладнання до сервісного центру (виняток за часом виконання - складний ремонт із заміною вузлів обладнання)
 
Вам складно розібратися в інструкції до кавоварки чи просто потрібна консультація? Телефонуйте і ми допоможемо Вам розібратися в незрозумілих аспектах роботи з кавовим обладнанням!
 
    
 
Чекаємо на вас у сервісному центрі: Пн-Пт з 09.00 до 18.00 (без перерв)