Список

Сетка

Кофейные букеты Blasercafe (250г)

В отличие от моносортов кофейные смеси предлагают ценителям многообразие, глубину и гармонию вкуса. Создавая букет, специалисты тщательно подбирают сорта, чтобы компенсировать недостатки и усилить достоинства готового напитка.

Кофейные букеты – это всегда один и тот же вкус кофе, независимо от сезонных отличий урожая. Это объясняется тем, что эталон каждой смеси предполагает не сочетание определенных сортов, а получение конкретного вкуса, для достижения которого некоторые виды зерен могут быть заменены другими.

Чтобы добиться эталона вкуса, технологи могут варьировать степень обжарки, а также количество каждого из сортов в букете. Конечный результат определяется по таким параметрам, как:

    ароматические свойства;

    глубина и интенсивность вкуса;

    степень кислотности;

    послевкусие;

    горчинка.

Чтобы создать купаж кофе, подбираются и соединяются 3 и более сортов кофе: чистой арабики или в союзе с робустой. Чем больше вариантов сортов соединено в букете, тем многограннее и насыщеннее будет вкус напитка. Чтобы приготовить кофе из смеси с 3-6 сортами зерен не понадобится особенных умений.

Но для создания кофе из купажа с 6-12 сортами понадобятся знания и опыт бариста, чтобы готовый напиток максимально раскрывал характерные вкусовые качества.

Как выбирать кофейные букеты?

Если кофейные смеси подбираются для кафе или ресторана, преимущество отдается классическим вариантам с насыщенным и плотным вкусом. Чаще всего это букеты с соотношением сортов арабики и робусты 70/30. Такая смесь хорошо подходит для создания эспрессо и других вариантов кофе. Если букет приобретается для домашнего использования, можно поэкспериментировать с разными вкусами, попробовать сорта из чистой арабики и смеси из 6 и более сортов в одной смеси.

Кофе

235.00грн.

Blasercafe Ballerina (250 г) - яскраво виражені, кисло-солодкі тони цитрусових і тропічних фруктів, які вбирають в себе ноти злакових культур і карамелі,  балансують смак і&..

Кофе

235.00грн.

Новий кавовий бленд складається з 100% арабіки з Ефіопії, Бразилії, Індії, Індонезії та Колумбії.  Ця кава має насичений аромат і ідеально збалансований смак з яскраво вираженою насолодою. Смак добре розкривається при заварюванні методом еспресо, в автоматичних еспресо кавомашинах, ф..

Кофе

235.00грн.

Cote d’Azur Blasercafe – дивовижний кавовий букет з оригінальними смаковими особливостями, яких вдалося досягти шляхом поєднання найкращих сортів Speciality. Має високу концентрацію смакових речовин, ідеально підходить для приготування капучіно та крем-кави (100мл), а також ніжного та ароматного ..

Кофе

235.00грн.

Gourmets` Plaisir Blasercafe - інтенсивний аромат і смак цього букета буде особливо яскравим при заварюванні кави-крем, еспресо та капучіно. Відмінні риси: м'якість карамельного аромату та легкі відтінки шоколадної глазурі   Обсмажування: віденська (середня)   Смак: буке..

Кофе

235.00грн.

Кава Blasercafe Lilla e Rose – букет, що складається з 80% добірної арабіки та 20% промитої робусти. Серйозний і трохи жіночний, Lilla e Rose має яскравий смак з легкою гіркуватістю і нотками солодощі. Рекомендується любителям у міру гіркої кави. Чотири рази переможець чемпіонатів баріста, Blaser..

Кофе

235.00грн.

Opera Blasercafe - букет класичний гіркий, в який входить арабіка і трохи благородної робусти з острова Ява, яка згладжує різку гіркуватість темної обсмажування. Цей букет сприяє надзвичайному припливу енергії та бадьорості. Прекрасно підходить для приготування еспресо. Повільно гасне світло, зал..

Кофе

235.00грн.

Orient Blasercafe - темпераментна та нестримна суміш із плантацій Центральної Америки та Бразилії. Має багату палітру екзотичних відтінків. Квітково-фруктові мотиви букета розкриваються в еспресо або крем-каві. У поєднанні з молоком проявляється насолода, яка супроводжується нотами какао та ш..

Кофе

235.00грн.

Blasercafe Rosso & Nero – новий букет темного обсмажування. Перший швейцарський букет, який отримав сертифікат якості італійської організації Caffe Speciali Certificati, яка використовує найжорсткіші критерії щодо оцінки якості кави. Багатство смаку та аромату Rosso & Nero складають індон..

Кофе

235.00грн.

Saint Tropez Blasercafe – кавовий букет для поціновувачів справжнього еспресо. Цієї суміші темного обсмажування передає свій міцний характер чудова непромита робуста з Камеруну та Індії. Найкращі сорти зерен арабіки з Бразилії та Колумбії дають фруктовий аромат, а додавання арабіки з Індонезії на..

Кофе

235.00грн.

Servus Amadeus Blasercafe - кавовий букет поєднує дивовижне різноманіття смаків та відтінків. Помітна кислотність, густа консистенція та збалансований смак відрізняють цю каву. Багатий букет Servus Amadeus, що включає цитрусові, фруктові, винні та шоколадні ноти, складений спеціально для любителі..

Кофе

245.00грн.

Компанія Blasercafe не забуває про любителів кави, які мають специфічні побажання щодо вибору кави, яка їм потрібна. Це в першу чергу споживачі, які не мають можливості пити каву з кофеїном за станом здоров'я, у зв'язку з дієтами або ж погано засипають після кави, але мають бажання випити чашку н..

 • Фильтр по цене
  - грн.
 • Производители
  0
 • Страна обжарки кофе:
  0
  0
 • Состав:
  0
  0
  0
 • Обжарка:
  0
  0
  0
  0
  0
  0
в корзину
Корзина покупок